Перейти до контенту
← Назад до новин

Зняття абонентської плати

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас про те, що 01.01.2020р. буде проведено зняття абонентної плати.

У зв’язку зі специфікою роботи банківської системи України на Різдвяні Свята з метою уникнення непорозумінь щодо оплати за надані послуги звертаємося до Вас з проханням проводити оплати за послуги Інтернет до 25-го грудня.
Дякуємо за розуміння!

Читайте також

Інші новини